Naszym atutem jest ogromne doświadczenie.

Wyobraź sobie 30-letni ogród, który powstał w 3 dni. To nie jest zagięcie czasoprzestrzeni.
Jest to realne dzięki możliwości sadzenia naprawdę dużych drzew i krzewów, w których się specjalizujemy.
Od 2000 roku sprowadzamy do Polski duże drzewa i krzewy, z gwarancją producenta.
Naszym atutem jest współpraca międzynarodowa, profesjonalna wiedza i ogromne doświadczenie. Jesteśmy ekspertami w branży.

 

Wiedza & Doświadczenie

Sprowadziliśmy do Polski juz tysiące roślin i robimy to z sukcesem od ponad 14 lat. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą roślin ozdobnych, pochodzących z dwóch szkółek należących do największych i najstarszych w Europie.

Oferujemy bardzo szeroki asortyment dużych drzew i krzewów na gwarancji producenta.

Dzisiaj możliwe jest posadzenie nawet 20 metrowego drzewa, odpowiednio wcześniej przygotowanego do posadzenia.
Przy dużych drzewach konieczna jest również stabilizacja brył korzeniowych, co również jest w naszym zakresie.

 

Duże drzewa i krzewy?

Klientom wydaje się, że 3 metrowe drzewo jest duże, ale w naszym rozumieniu duże drzewo ma 12 metrów wysokości, a duży krzew może mieć nawet powyżej 4 metrów wysokości i powyżej 4 metrów szerokości.

Dokładnie o takich parametrach rośliny sprowadzaliśmy na specjalnie zamówienia naszych Klientów. Sprowadziliśmy m. in. największe platany klonolistne, jakie posadzono w Toruniu, w całej jego historii. Można je podziwiać do dzisiaj, ponieważ rosną na terenie publicznym, w obszarze toruńskiej Starówki, po obu stronach elewacji frontowej Teatru im. W. Horzycy.

Wszystkie nasze drzewa i krzewy, sprowadzane na zamówienie przyjęły się w nowym terenie. To świadectwo jakości naszych Partnerów, ale również potwierdzenie naszej dbałości o satysfakcję naszych Klientów.

 

Co oferujemy ?

  • duże drzewa liściaste i iglaste - wysokość nawet 12 m,
  • duże krzewy ozdobne - w tym dorosłe egzemplarze,
  • rośliny strzyżone, jako gotowe elementy żywopłotowe lub dekoracje,
  • roślin do wnetrz, np. egzotyczne,
  • systemy do stabilizacji brył korzeniowych (niezbędne przy sadzeniu dużych drzew w przestrzeni publicznej lub komercyjnej) dużych drzew w przestrzeni publicznej czy komercyjnej),
  • wszystkie rośliny z gwarancją producenta.

zamów ofertę

 

 

Duże drzewa i krzewy

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.