ARLAN to uznana marka

Mamy ogromne doświadczenie w kreowaniu przestrzeni prywatnej, komercyjnej i publicznej. Opracowaliśmy nowatorskie rozwiązania, zarówno dla Klientów prywatnych (Ogród SPA, Ogród Sceniczny), jak i dla Klientów komercyjnych i publicznych.

Jesteśmy jedynym europejskim zespołem projektowym, który wykonał projekt parku o powierzchni 12,5 ha dla miasta Kirkuk w Iraku. Projekt oraz częściowy nadzór nad realizacją wykonaliśmy na zlecenie Gubernatora Prowincji Kirkuk, przy współpracy specjalnego zespołu US ARMY: Provincional Reconstruction Team.

Dlatego Arlan to uznana marka.
Nasz zespół to eksperci w branży

 

 

Zdjęcia & Grafiki

Aby pobrać plik w dużym rozmiarze należy ustawić kursor na wybrany plik, następnie kliknąć prawym przycisk myszki i z rozwiniętego menu podręcznego wybrać "zapisz jako" wskazując lokalizację do zapisania pliku na komputerze.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.