Skorzystaj z naszej wiedzy

 

Jeśli masz nieruchomość i chcesz ją prawidłowo zagospodarować, stworzyć piękny ogród albo przestrzeń komercyjną, ale nie wiesz od czego zacząć i w jaki sposób to zrobić, to skorzystaj z naszej wiedzy i ponad 20 lat doświadczeń.

A może posiadasz już ogród, ale chcesz go zmienić by cieszyć się nim na nowo? Nie chcesz jednak zlecać koncepcji czy projektu? Ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Spotkajmy się na Twojej działce

 

Świadczymy usługi konsultacyjne na terenie nieruchomości Inwestora, po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Płatność naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę oraz osobno, za dojazd do Inwestora (należność za dojazd jest podawana z wyprzedzeniem, na etapie umawiania spotkania).
Ceny za konsultacje z architektem krajobrazu są zależne od ilości planowanych godzin.

Wybierając usługę jaką jest konsultacja z architektem krajobrazu musisz wiedzieć, że w ramach konsultacji nie opracowujemy koncepcji, projektów czy innych dokumentacji.

 

Zapytaj o konsultację z archiektem krajobrazu

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.