ARLAN Architekci Krajobrazu

Każdego dnia zmieniamy przestrzeń wokół nas na lepszą.

Od 1998 roku, od kiedy rozpoczęliśmy realizowanie naszej misji, zrealizowaliśmy wiele inwestycji, wykonaliśmy wiele zleceń o dużym stopniu złożoności. Otrzymaliśmy za to referencje od Klientów - osób prywatnych i firm, znanych w Polsce i w Europie.

Misja

Projektowanie niezwykłych przestrzeni. Przestrzeni pełnych emocji.
Każdego dnia nad tym pracujemy by tworzyć oryginalną, niebanalną przestrzeń. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę.

Uznana Marka

Mamy ogromne doświadczenie w kreowaniu przestrzeni prywatnej, komercyjnej i publicznej.

Opracowaliśmy nowatorskie rozwiązania, zarówno dla Klientów prywatnych (Ogród SPA, Ogród Sceniczny), jak i dla Klientów komercyjnych i publicznych.

Jesteśmy jedynym europejskim zespołem projektowym, który wykonał projekt parku o powierzchni 12,5 ha dla miasta Kirkuk w Iraku. Projekt oraz częściowy nadzór nad realizacją wykonaliśmy na zlecenie Gubernatora Prowincji Kirkuk, przy współpracy specjalnego zespołu US ARMY: Provincional Reconstruction Team.

Dlatego Arlan to uznana marka.
Nasz zespół to eksperci w branży.

 

Nasz styl?

Minimalizm, prostota to naszym zdaniem klucz do współczesnego projektowania. Zresztą nie tylko projektowania, ale przede wszystkim myślenia o przestrzeni. Tylko wówczas, gdy osiąga się harmonię we własnym otoczeniu, można poczuć się naprawdę wolnym i szczęśliwym. Czy może być cel ważniejszy niż osiągnięcie wolności i szczęścia? Z pewnością nie, ale wystarczy trochę uważniej rozejrzeć się dookoła, żeby dostrzec jak często ludzie męczą się w swoim najbliższym otoczeniu. Brak świadomości tego, jak ważna jest nasza życiowa przestrzeń nie pozwala nam poczuć się dobrze. Dlatego próbujemy dotrzeć do świadomości społecznej i zachęcić do odważnych zmian. Nie bójmy się tego, co jest lepsze.

Bliska jest nam również awangardowa nowoczesność, modernizm. Ważne jest również, by wszystko co projektujemy, co robimy było przyjazne dla człowieka i jego środowiska.
 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.