Ogród SPA.
Udoskonalony

Prostota i elegancja - w duchu filozofii ZEN - z których wynika cała kompozycja Ogrodu SPA i na podstawie których zbudowana jest harmonia przestrzeni stanowi kanwę tej niezwykłej idei.

Teraz jeszcze doskonalszej niż przedtem.


Charakterystyka projektu:

  • Powierzchnia minimalna: 600 m2
  • Charakterystyka roślinności: duże drzewa i krzewy
  • Wyposażenie strefy SPA: dobrane indywidualnie
  • Infrastruktura podstawowa: system nawadniania, system oświetlenia
  • Infrastruktura dodatkowa: dobrana indywidualnie
     

zamów projekt/ usługę

 

 

 

Autorska idea naszej pracowni, opracowana pierwotnie w 2011 roku, dotycząca zagospodarowania prywatnej przestrzeni jako Ogród SPA doczekała się nowej edycji. Udoskonalnej.

Nowy folder charakteryzujący główne cechy Ogrodu SPA jest już na naszej stronie, do pobrania jako plik pdf z podstrony "Oferta" (w rozwijanym menu trzeba klinkąć "Ogród SPA", a następnie zjechać na dół strony i nacisnąć ciemnoszary guzik "Pobierz folder..."). Wystarczy kliknąć żeby poznać niezwykłą przestrzeń, jaką stać się może zwyczajny ogród.

Jako autorzy idei potrafimy dostrzec potencjał każdego niemal ogrodu, zazwyczaj ukryty pod płaszczem tzw. codzienności. Dostrzegamy go tam, gdzie właściciel ogrodu nie widzi żadnych możliwości zmiany.

Nigdy wcześniej nie było takiej propozycji zaprojektowania i wykonania przestrzeni o z góry narzuconym, tak konkretnym kontekście i silnie skupionym przeznaczeniu. Przestrzeni, której specjalny sposób zagospodarowania ukierunkowany został na regenerację sił witalnych, tak duchowych jak i fizycznych.

Dobór wszystkich elementów wyposażenia Ogrodu SPA jest niezwykle staranny, a przez to również wyjątkowy. Roślinność, światło, urządzenia wodne i wszystkie inne części składowe dobierane są zawsze indywidualnie, zależnie od potrzeb i preferencji naszego Klienta. Cały proces powstawania Ogrodu SPA jest bardzo starannie prowadzony i konsultowany z Klientem, na każdym etapie i w najdrobniejszych detalach. W tym tkwi całe sedno.

* * * * *

Chcąc ułatwić wybór przygotowaliśmy ofertę Ogrodu SPA w trzech podstawowych pakietach: Blanc, Sentimental oraz Monsieur & Madame.

Poznaj Ogród SPA i wybierz pakiet najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Napisz do nas: arlan@arlan.pl lub zadzwoń: 510 200 110.

ARLAN Architekci Krajobrazu  /  ARLAN Landscape Architects

 

Galeria

◄  wróć do projektów

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.