Projekty / Design

Ogród SPA.
Udoskonalony

Prostota i elegancja - w duchu filozofii ZEN - z których wynika cała kompozycja Ogrodu SPA i na podstawie których zbudowana jest harmonia przestrzeni stanowi kanwę tej niezwykłej idei.

Teraz jeszcze doskonalszej niż przedtem.


Charakterystyka projektu:

  • Powierzchnia minimalna: 600 m2
  • Charakterystyka roślinności: duże drzewa i krzewy
  • Wyposażenie strefy SPA: dobrane indywidualnie
  • Infrastruktura podstawowa: system nawadniania, system oświetlenia
  • Infrastruktura dodatkowa: dobrana indywidualnie
     

zamów projekt/ usługę

 

 

 

Autorska idea naszej pracowni, opracowana pierwotnie w 2011 roku, dotycząca zagospodarowania prywatnej przestrzeni jako Ogród SPA doczekała się nowej edycji. Udoskonalnej.

Najnowszy folder charakteryzujący główne cechy Ogrodu SPA jest już na naszej stronie, do pobrania w dziale OFERTA, jako plik pdf. Wystarczy kliknąć by poznać niezwykłość przestrzeni, jaką stać się może zwyczajny dotąd ogród.

Jako autorzy idei potrafimy dostrzec niezwykły potencjał każdej niemal przestrzeni, zazwyczaj ukryty pod płaszczem tzw. codzienności. Właśnie dlatego powstał Ogród SPA. Nigdy wcześniej nie było takiej propozycji zaprojektowania i wykonania przestrzeni o z góry narzuconym, tak konkretnym kontekście i silnie skupionym przeznaczeniu. Przestrzeni, której specjalny sposób zagospodarowania ukierunkowany został na regenerację sił witalnych, tak duchowych jak i fizycznych.

Dobór wszystkich elementów wyposażenia Ogrodu SPA jest niezwykle staranny, a przez to również wyjątkowy. Roślinność, światło, urządzenia wodne i wszystkie inne części składowe dobierane są zawsze indywidualnie, zależnie od potrzeb i preferencji naszego Klienta. Cały proces powstawania Ogrodu SPA jest bardzo starannie prowadzony i konsultowany z Klientem, na każdym etapie i w najdrobniejszych detalach. W tym tkwi całe sedno.


Chcąc ułatwić wybór udostępniliśmy Ogród SPA w trzech podstawowych pakietach: Blanc, Sentimental oraz Monsieur & Madame.
Sprawdź, który pakiet jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Napisz do nas lub zadzwoń. Odkryj lepszą stronę życia!

 

Galeria

◄  wróć do projektów

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.